Doradca klienta (m/f/d)

  • Warschau
  • Vollzeit
scheme image

Drewno ma wiele twarzy, podobnie jak Twoja kariera!
Wiele się wydarzyło w firmie Pfleiderer od czasu jej założenia ponad 130 lat temu. Dziś, dzięki naszemu zrównoważonemu drewnu inżynieryjnemu, laminatom i systemom łączenia, jesteśmy jednym z liderów w europejskim przemyśle materiałów budowlanych. Zatrudniając około 2200 pracowników w kilku zakładach produkcyjnych i licznych przedstawicielstwach, zaopatrujemy klientów z branży przemysłowej, handlowej i handlowej. Jeden aspekt naszego sukcesu zawsze znajdował się w centrum naszego zainteresowania: zrównoważone traktowanie naszego środowiska i ludzi, którzy pracują dla nas każdego dnia. Niezależnie od tego, czy chcesz z powodzeniem rozpocząć karierę, doskonalić swoje umiejętności czy rozwijać się zawodowo: U nas znajdziesz swoje miejsce! Możesz liczyć na perspektywy kariery, solidne warunki ramowe i zróżnicowany zespół, który wspólnie stawia czoła wyzwaniom dzięki duchowi pracy zespołowej i solidarności.

Twoje zadania

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług i wsparcia w codziennej obsłudze klienta (wszystkie procesy O2I) dla naszych klientów w Polsce (bez pozyskiwania klientów)
  • Przetwarzanie ofert, w tym śledzenie ofert, wyjaśnienia techniczne i koordynacja cen
  • Udzielanie wykwalifikowanych porad klientom w zakresie produktów i obszarów zastosowań, śledzenie zamówień do momentu otrzymania płatności i zarządzanie reklamacjami
  • Kierowanie i optymalizacja działalności zgodnie z kluczowymi danymi biznesowymi

Twój profil

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Wysoka orientacja na klienta i obsługę, umiejętności komunikacyjne, pewność siebie
  • Zaangażowana i rzetelna osobowość, samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka polskiego - od dobrej do bardzo dobrej (w mowie i piśmie) - do obsługi polskich klientów
  • Znajomość języka niemieckiego - dobra do bardzo dobrej (pisemna i ustna) - do komunikacji z zakładami produkcyjnymi i centralą w Niemczech)
  • Doświadczenie z SAP R/3 (moduł SD) jest zaletą, ale nie jest wymagane

Oferujemy

  • Możliwość bycia częścią europejskiego lidera rynku
  • Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pozytywną atmosferę pracy charakteryzującą się kolegialną i otwartą współpracą

Zainteresowany?

Czekamy na Twoją aplikację. Wymagamy jedynie CV, a nie listu motywacyjnego.

Pfleiderer Deutschland GmbH
Ms. Larissa Rysak
Ingolstädter Str. 51, 92318 Neumarkt, Germany
Phone: +49 (0) 9181/28-787